Ankaranigdeotoyolu
KURUMSAL LOGO GALERİ DUYURULAR BASINDA BİZ
18.03.21

Değerli Müşterimiz,

Ankara Niğde Otoyolu’ndan gerçekleştirdiğiniz ihlalli (ödemesiz) geçişlerinizi artık e-Devlet üzerinden de sorgulayabilir, ihlalli geçişlerinizin ödemelerini ekranda bulunan linki kullanarak web sitemizin ödeme sayfasına yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz.

Geçiş ve borçlarınızı, güncel olarak sahip olduğunuz araçların listesi üzerinden plakaya bağlı olarak görebilir veya TC kimlik numaranız üzerinden daha önce sahip olduğunuz araçlara ait geçişlerinizi ve borçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bu bilgilerin tamamına Araçlarım menüsünden ulaşım sağlayabilirsiniz.

SMS gönderimi konusunda e-Devlet SMS gönderi entegrasyon süreci halen devam etmekte olup entegrasyon tamamlandıktan sonra ihlalli geçişlerinizi cezasız ödemeniz amacıyla, geçiş tarihinizi takip eden 5. ve 13. günde hatırlatma mesajı gönderilecektir. Gönderilecek hatırlatma mesajlarının tarafınıza ulaşması için e-Devlet mesaj kutunuzu kontrol etmeyi ve hatırlatma mesajlarının ayrıca e-mail olarak da gönderilmesini talep ediyorsanız mail adresinizi e-Devlet üzerinden tanımlamayı unutmayınız.